Zákaznícke centrum
Výber predajne môže ovplyvniť skladové zásoby vybraného tovaru, jeho cenu, prípadne aj cenu dopravy.
Prihlásenie
0
menu

Stratégia spoločnosti

Stratégiou firmy je dodávať široké spektrum tradičných i netradičných kvalitných materiálov pre strechy, fasády a izolácie. Súčasťou tejto stratégie sú okrem konkurencieschopných cien a výhodných dodacích podmienok tiež vysoká odbornosť a poradenský servis pri dodávkach stavebných materiálov. Len správne zabudovaný a použitý materiál totiž plní svoju funkciu. Správnosť tejto myšlienky je každoročne potvrdzovaná nárastom obratu i počtu spokojných zákazníkov.

Našim zákazníkom ponúkame:

Stabilitu a seriózny prístup silného partnera

Spoločnosť je po celú dobu svojej histórie známa serióznym prístupom ku všetkým svojim partnerom. S obratom viac ako 47 mil. EUR patrí medzi najväčších dodávateľov stavebných materiálov v SR.

Skúsený tím preškolených pracovníkov

Zamestnanci našej spoločnosti sa pravidelne školia, aby mali najnovšie informácie o stavebných materiáloch a technológiách a mohli poskytovať najlepší servis zákazníkom v každom regióne.

Predajné sklady vo všetkých regiónoch SR

Naše predajné sklady nájdete na 16 miestach v Slovenskej republike.

Okamžité alebo krátke dodacie lehoty

Väčšina z ponúkaných materiálov sa nachádza priamo v našich skladoch. Zákazník si môže tovar ihneď odviezť a nemusí čakať na naskladnenie od výrobcu.

Atraktívne cenové a platobné podmienky

Ako jeden z najväčších dodávateľov stavebných materiálov sme schopní poskytnúť zákazníkom atraktívne cenové a platobné podmienky. Našim stálym zákazníkom poskytujeme predĺženú splatnosť faktúr a pomáhame im tak stabilizovať cash flow v období výstavby.

Doprava tovaru vlastnou autodopravou

Spoločnosť Stavebniny DEK disponuje flotilou nákladných áut s nosnosťou až do 24 ton. To nám umožňuje ponúkať našim zákazníkom kvalitný servis vrátane dopravy až na miesto určenia.

Technická podpora predávaných materiálov

Individuálny prístup nášho technika v každom regióne.
Kontrola akosti predávaných materiálov.
Informácie o vlastnostiach materiálov.
Konzultácie optimálneho zabudovania materiálov predávaných spoločnosťou Stavebniny DEK do konštrukcií pre realizačné firmy.
Technické riešenia izolačných konštrukcií využívajúcich materiály Stavebnín DEK.