Zákaznícke centrum
Výber predajne môže ovplyvniť skladové zásoby vybraného tovaru, jeho cenu, prípadne aj cenu dopravy.
Prihlásenie
0
menu

Zľava 45 % na hydroizolačné stierky a nátery STACHEMA

uverejnené: 4. 9. 2023
úvodní banner

Pripravili sme pre vás akciu so 45% zľavou z cenníkových cien na vybrané hydroizolačné stierky a nátery STACHEMA. Vyberte si správny produkt podľa oblasti využitia a spoľahnite sa na kvalitu stavebnej chémie STACHEMA.

Akcia platí v termíne 4. 9. – 31. 10. 2023 v predajniach Stavebnín DEK a eshope do vypredania zásob.

Dvojzložková flexibilná hydroizolácia do náročných podmienok

HS500 Hydroizolačná stierka 2K je dvojzložková cement-polymérová zmes určená pre náročné vnútorné i vonkajšie použitie. Slúži na vytváranie izolácie (vrátane protiradónovej) pod keramické obklady, izolovanie vonkajšieho povrchu pivničných stien, vlhkých priestorov a oporných múrov, k vnútornej izolácii bazénov a nádrží do hĺbky 2,5 metra.

Spoľahlivé riešenie pre hydroizoláciu kúpeľní

Pružná hydroizolačná jednozložková hmota HS100 Kúpeľňová hydroizolácia je určená ako izolácia proti stekajúcej vode, na prekrytie trhlín v podkladoch stavebných materiálov v interiéroch. Možno ju použiť ako pružnú membránu pod keramické obklady a dlažby kúpeľní na utesnenie sadrokartónových stien a betónových podláh.

Odolný povrch pre podlahy

PN100 je jednozložková rýchloschnúca akrylátová farba vhodná na vnútorné i vonkajšie plochy, najmä na podlahy pivníc, hál, skladov, garáží, technických miestností, spoločných priestorov v bytových domoch, terás, balkónov a muriva.